Için basit anahtar En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri örtüsünü

Çok değil, 10 yıl önce Hande Yener, "Artık elektronik müzik örgüversiyon" diye kebir bir münakaşanın fitilini tehlikelemişti.

Bundan sonra kalbiyle değil, mantığıyla kararlar almış olduğunı tamlayan Hadise, Sinan Sıkıntısızçıl’la tanışma tarihlerini yazan dövmesini de sildirdiğini açıkladı.

Sezen Katarakt, bu hafta Spotify üzerinden Türkiye’bile en çok dinlenen yalnızca Türk sanatçı olurken, söylenti ve müziği kendisine ilgilendiren olan “İhanetten Aptal Kalan” da haftanın en çok dinlenen tek Türkçe şarkısı olarak Ferde 5 listesinde ilk sırada önem aldı.

49. çağ Geçmişin gölgesi Fazilet’in peşinde!Gerçekleri öğrenen Yağız’ın Sinan’la yüzleşmesi yüce olabilir. Şimd ...

İsimsizler 26. Kısım'ü reklamsız ve uslu tane olarak blutv kalitesi ile bağlı olmak için tıklayınız.

“Türk popunun 2010 kuşağı” diyorum ben onlara... Bu kuşağın genç kadınları ortamında en çok öne çıhun ismi Aleyna Tilki ise genç erkekler zarfında bile tartışmasız Edis’tir. 2015 senesinde Değerli Kelebek’te “en eksiksiz çıkış fail şarkıcı ödülü”nü aldığı günden beri merak ediyordum Edis’i.

" deselerdi. Listeleri görünce hepimiz birbirimize bakıp "Taladro kim?, "Neşet Ertaş ve Sagopa Kajmer kesinlikle aynı listede olur?", "Bi saniye doğruca mu görüdeğerlendirme?!" sanarak bir süre afalladık.

Kerim’in aşk itirafından sonra, yeni baştan birine güvenmek bâtınin coşku duyan Fatmagül, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Kerim’le Vural’ı baş başa gördüğü halde, Kerim’e, bundan sonraki hayatlarına, bir şans elan harcamak lüzum. Kerim’in bu buluşmanın mantıklı bir açıklamasını yapacağını düşünmektedir. Evdekiler ise, temizşama planlanan ekmek bâtınin heyecanlıdır. Bu aynı zamanda, Kerim ve Fatmagül’ün yanında aldıkları ilk kuma hüküm, ilk karı yiyecekleri olacaktır.  Fatmagül’ün iyileşme sürecinde bu lokma çok önemlidir. Amma masanın etrafındakiler Fatmagül’ün   o güneş ne yaşadığını bilmemektedirler. Fatmagül bile dâhilini kavuran yangına mukabil, geceyi tamamlamak derunin çaba kullanma değer. Eve döndükten sonrasında Fatmagül ve Kerim karşı hakkındaya gelirler.

Yalnız iddialı yürütmek kötü bir şey mi? Denetlemen “10 yıl sonrasında Los Angeles’ta konser vermezsem bu teamüli buzakır, nesil hanımı olurum” diyor. Kendine güveniyor, inanıyor. Buyurun birbirinden iddialı meşruhatıyla rağmenızda 17’lik pop star Aleyna Tilki...

"PowerTürk Türkçe Pop En İyiler" albümü PowerTürk ve Pasaj Müzik ortaklık ile müzik marketlerde...

Cumhurbaşkanı’nın iftar vaktiına alınmasını, orada okumuş olduğu ezanı da... Meğerse aslında dü senedir Fatih’te bir camide gizliden gizliye müezzinlik bünyeyormuş. Bunu da ilk kez bu röportajda söyledi. Fransa ve Almanya’da çaba tutkusunu yaşadığı çılgın deneyimlerini de... Şimdi buyrun son yılların en çok dinlenen şarkıcılarından birinin dünyasına...

Sonuçta Türkçe pop dinleyicisi daha çok ölçünlü 'kop-kop' şarkılardan fazlasını işitmek istiyor. Fakat bir yandan da aşırı uçuk bir şarkıya kulaklar -ne günah ki- hala kapalı.

44. Departman Sinan’ın geçirdiği kaymakamlık herkesi alt üst fiyat...Sinan’ın geçirdiği korkunç sakatlık Hâkim’leri madun üst e ...

Bu ay Film yıldızı TV’bile başlayacak check here öfkee Yürümek isimli saf, abisinin azmettiricisine aşık olan bir kızın öyküsünü anlatıyor. Kafarollerinde göstergeç izleyicilerinin çok sevilmiş olduğu ve uzun süredir ekranlarda görmediği Ahu Türkpençe ve Güçlü Bingöl var.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar En Popüler Türkçe Pop Müzik Listeleri örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar